Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Wydarzenie zrodzone z miłości do wędkarstwa - przez pasjonatów dla pasjonatów.

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech miastach (Gliwicach, Warszawie i Poznaniu), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Każde z naszych spotkań ma swój inny, niepowtarzalny charakter.

Rybomania w Warszawie to rozwijająca się inicjatywa, z dominacją sprzętu i akcesoriów dla miłośników wędkarstwa spinningowego i spławikowego. Mamy nadzieję, ze będzie stałym miejscem premierowych pokazów.

Rybomania w Gliwicach przyciąga przede wszystkim miłośników wędkarstwa karpiowego, ale nie tylko! Podczas targów można zobaczyć również produkty wystawców prezentujących sprzęt do innych metod takich jak feeder, czy spining. Wydarzenie odbywa się na nowoczesnym obiekcie Arena Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Nadchodzący Tour zakończy Rybomania w Poznaniu, gdzie przede wszystkim prezentowane będą nowości  rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Będzie tu można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Wypełnimy to miejsce wyjątkowymi emocjami, przy czym  pomogą nam zaproszeni goście – gwiazdy wędkarstwa. Wraz z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomanii, jako nie tylko targów ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.